سه شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه / ورزشی / فوتبال / دقیقه ۶۰؛ پرسپولیس ۰ – الاهلی ۲

دقیقه ۶۰؛ پرسپولیس ۰ – الاهلی ۲

نیمه دوم دیدار پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان بادر جریان است.

به گزارش ایسنا، در جریان دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط به مصاف الاهلی عربستان رفت این دیدار  در نیمه دوم با برتری دو بر صفر الاهلی در جریان است.

برای الاهلی در این دیدار عمر سوما در دقیقه ۳ و لیوناردو در دقیقه ۵۸ گل زنی کردند.

دقیقه ۵۸: صالح العمری با یک پاس در عمق زیبا درون محوطه جریمه پرسپولیس لیوناردو را صاحب توپ کرد و این بازیکن هم دروازه پرسپولیس را برای دومین بار باز کرد.

دقیقه۵۶: مقهوی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک ضربه پای راست دروازه بیرانوند را هدف قرار داد که شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه۴۸: ارسال توپ روی دروازه الاهلی فرصت خوبی را برای مهدی طارمی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن را دروازبان حریف به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۹: باز هم عمر سوما پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد اما شوت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸: وحید امیری فرصت خوبی برای باز کردن دروازه الاهلی به دست آورد اما نتوانست از این موقعیت به خوبی استفاده کند.

دقیقه ۱۵: محسن مسلمان پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد اما ضربه پای چپ این بازیکن از کناره دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳: اشتباه مدافعان پرسپولیس باعث شد یاران الاهلی فرصت خوبی برای باز کرد دروازه پرسپولیس به دست بیاورند. ابتدا شوت مهاجم الاهلی را بیرانوند مهار کرد اما در برگشت عمر سوما با یک شوت زیبا دروازه پرسپولیس را باز کرد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، محسم مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور

ترکیب الاهلی: العویس، باخشوین، آل فتیل، السومه، المقهوی، محمد عبدالشافی، صالح العمری، کلاودیمیر، سعید المولد، معتز هوساوی و لیوناردو

ادامه دارد…


لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حل تشریحی نمونه سوالات پیام نور