سه شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه / ورزشی / فوتبال / پاسخ تراکتورسازی به انتقادهای بازیکنان علیه آجرلو

پاسخ تراکتورسازی به انتقادهای بازیکنان علیه آجرلو

باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای را درخصوص مطالبات بازیکنان و کادر فنی این تیم صادر کرد.

به گزارش ایسنا،  امروز باشگاه تراکتورسازی تبریز بیانیه ای را در خصوص مطالبات بازیکنان و کادرفنی صادر کرد که به شرح زیر است:

بسمه تعالی

اکنون در آستانه دیدار فینال جام حذفی لازم است که تنها به موفقیت تیم فکر کرد و با آرامش زمینه قهرمانی و خوشحالی هواداران را فراهم آورد. از همین رو همه ما باید تلاش کنیم که امید و آرامش در باشگاه حاکم باشد. مسئولان باشگاه با وجود بدهی‌های فراوان و قطع کمک نهادهای مرتبط تاکنون علاوه بر پرداخت ۶۵٪‏ از مطالبات اعضای تیم، شماری از مطالبات بازیکنان خارجی که پرونده‌شان به فیفا رفته را پرداخت کردند. در این شرایط تمام تلاش مجموعه مدیریت پرداخت بقیه مطالبات اعضای تیم است.  در این میان آنچه از اهمیت برخوردار است ایجاد امید برای هواداران است چرا که آینده تراکتورسازی آینده‌ای خوب و همراه با موفقیت خواهد بود. این باشگاه اکنون فعالیت‌های اقتصادی گوناگونی را آغاز کرده که در آینده نزدیک می‌تواند موجب ثروتمند شدن باشگاه شود. در آینده نزدیک می‌توان بیشتر سخن گفت. مصالح باشگاه و هواداران ایجاب می‌کند که با آرامش به قهرمانی تیم کمک کنیم.

به گزارش ایسنا، پس از دیدار تراکتورسازی برابر نفت که با پیروزی تیم تبریزی همراه شد، بازیکنان تراکتورسازی به شدت علیه مدیریت مصطفی آجرلو انتقاد کردند.


لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حل تشریحی نمونه سوالات پیام نور