سه شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه / حوادث / کشف یک تن هروئین در غرب استان تهران

کشف یک تن هروئین در غرب استان تهران


 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محسن خانچرلی اظهار داشت: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در خصوص تهیه، حمل و انتقال موادمخدر توسط احدی از قاچاقچیان به صورت گسترده در شهرستان شهریار ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

خانچرلی افزود: با پیگیری های شبانه روزی از چند ماه گذشته و تعقیب و مراقبت های پلیس، مشخص شد یکی از قاچاقچیان به نام الف-پ اهل بندر ترکمن قصد دارد در پوشش حمل و انتقال گاز به وسیله بونکر یک دستگاه خودروی تریلی، اقدام به تهیه ،حمل و جابجایی موادمخدر کند که در همین راستا پس از شناسائی خودرو، عملیات پلیس برای کشف موادمخدر آغاز شد.

وی گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران پس از کنترل و پایش خودرو های عبوری در اتوبان ساوه به سمت شهریار ، در عملیاتی ویژه موفق به توقیف خودرو و دستگیری یک نفر در این زمینه شدند.
 
فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان بیان داشت: در این عملیات پلیس در بازرسی از خودروی سنگین، مقدار یک تن و ۹۷ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در ته مخزن جاسازی شده بود، از داخل بونکر یک دستگاه تریلی کشف و متهم به همراه موادمخدر کشف شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شد.


لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حل تشریحی نمونه سوالات پیام نور